Cykloturistika

"Bicykel predstavuje vynález úplný a konečný. Bol vynájdený a nikdy nebude prekonaný." Tento citát francúzskeho lekára J. Ruffiera predstihol dobu a svojim spôsobom predikoval jeho nesmrteľnosť. Krásu cykloturistiky v Tatrách môže vychutnať každý, kto je ochotný v rámci vlastnej fyzickej kondície prispieť k fyzickému i duševnému rozvoju svojej osobnosti. V Belianskych Tatrách sú mimoriadne priaznivé podmienky pre cykloturistiku, od ľahkých cyklotúr až po náročné výstupy a adrenalínový "downhill". Výstupom na niektoré miesta sa Vám otvoria prekrásne výhľady do dolín a blízkych i vzdialených horstiev. Neváhajte a vychutnajte si krásu Tatier z bicykla.

Novinky:
        - pre nenáročných: vo výstavbe je cykloturistický chodník spájajúci mesto Spišská Belá a obec Ždiar cez Tatranskú Kotlinu (otvorí sa Vám nádherný výhľad na panorámu Vysokých a Belianskych Tatier; foto nižšie);


        - pre náročných: koncom júla 2010 bol v našom stredisku v Bachledovej doline otvorený nový BIKEPARK, kde nájdete 5 trás pre crosscountry, 2 trate pre downhill, s možnosťou vyvezenia v sedačkovej lanovke; viac info o cenách a trasách na www.sunbachledova.sk; foto pripravujeme).


Zároveň sú vám zdarma k dispozícii horské bicykle s povinnou výbavou v súlade s vyhláškou o premávke na pozemných komunikáciách.

 

Kontakt

Drevenica GORALSKÝ DVOR - ubytovanie v Ždiari Bachledova dolina 21
059 55 Ždiar
SLOVAKIA

GPS: 49.274718, 20.304587
+421 903 610 263
+421 910 981 640
info@goralsky-dvor.sk