Teambuilding

Teambulding nie je len o pobyte s kolegami mimo kancelárie. Ide predovšetkým o spôsobe ako tento pobyt prežijete. Dôležité je nielen načerpať novú formu enrgie, ale predovšetkým vyčistiť hlavy aby ste svojmu zamestnávateľovi odovzdali všetko, čo vo vás je. Klasické vyhorenie alebo strata motivácie nie je len o zamestnávateľovi, ale veľakrát práve o zamestnancovi.

V čarokrásnom prostredí Bachledovej doliny, priamo pod Belianskymi Tatrami nájdete rozprávkovú dreveničku (mimochodom ide o národnú kultúrnu pamiatku), kde okrem relaxu a oddychu zažijete aj adrenalínové, aj zážitkové aktivity.

My Vám ponúkame mix základných športových aktivít, kde stále kladieme dôraz na jeden druh športu v daný konkrétny deň (turistika, lyžovanie, skialpinizmus, bicyklovanie), doplnené voľnočasovými aktivitami ako sú lukostreľba, streľab zo vzduchovej zbrane, opičia dráha, bobová dráha).

Teambuilding v našej drevenici je s kapacitných dôvodov možný pre maximálne 8 osôb, takže je určený menším kolektívom. Dĺžka pobytu je minimálne dve, maximálne sedem nocí.

Program 1 (dve noci).
Program 2 (tri noci).
Program 3 (štyri noci).
Program 4 (päť nocí).
Program 5 (šesť nocí).
Program 6 (sedem nocí).

Kontakt

Drevenica GORALSKÝ DVOR - ubytovanie v Ždiari Bachledova dolina 21
059 55 Ždiar
SLOVAKIA

GPS: 49.274718, 20.304587
+421 903 610 263
+421 910 981 640
info@goralsky-dvor.sk